fbpx

Cześć!

Dziękuję Ci za wzięcie udziału w warsztacie zorganizowanym przez Fundację Kobieta Niezależna. Mam nadzieję, że dla Ciebie był to tak owocny czas jak dla mnie. Teraz przyszedł czas działania! Twoja praca domowa do wykonania:

Określenie celów zgodnie z metodą SMARTER², przygotowanie planu działania i określenia tego co chcesz osiągnąć. Polecam określić cele na 2021 dla wszystkich omawianych lub interesujących Ciebie obszarów jak np. zdrowie, finanse, rozwój, kariera etc. na potrzeby pracy domowej potrzebuję od Ciebie tylko jednego rozpisanego celu w dowolnym z obszarów.

Forma:

CEL –> WIZJA –> AFIRMACJA –> ZADANIA

 

Wszystko w zgodzie z tym o czym rozmawialiśmy, czyli metody małych kroków, z zadbaniem o wysoką energię oraz wykorzystania modelu, SMERTER².

 

Czas na wykonanie zadania: 3 grudnia 2020 godzina 23:59.

Z całego warsztatu dla Siebie weź tylko to co, czego potrzebujesz, nie musisz robić wszystkiego w zgodzie z tym co ja powiedziałem. Być może Ty potrzebujesz zmodyfikować te elementy i poukładać to nieco inaczej – masz te moc i elastyczność.

Jeśli w czymś znajdziesz trudność, o czymś chcesz jeszcze pogadać – daj znać, napisz mail albo odszukaj mnie w mediach społecznościowych. Ten nowy rok będzie dla Ciebie przełomowy jeśli tak postanowisz.

Swoją pracę domową prześlij wypełniając tę ankietę: praca domowa FKN.

Jako nagrodę dostaniesz od mnie coś co nazwałem #noexcuses planer – czyli kilkanaście pytań, które warto zadawać sobie robiąc cykliczne podsumowania. Celowo nie znajdziesz tam twardych dat tylko puste miejsca, bo od Ciebie zależy czy zrobisz je co tydzień czy co miesiąc czy raz na kwartał. Wszystko w formie do druku i pracy w formie papierowej lub cyfrowej.  Zacznij od małych kroków i zobacz sama jak to działa!

 

W ramach pracy domowej mam jeszcze wielką prośbę – daj mi znać jak podobało Ci się na tym warsztacie, krótka ankieta satysfakcji. Ja cały czas szukam nowych dróg rozwoju, Twoje zdanie jest dla mnie ważne. Swoimi odczuciami możesz podzielić się ze mną tutaj