Cztery obszary

Jak zadbać o siebie w pełni, biorąc pod uwagę wszystkie obszary naszego życia:
Fizyczny, Umysłowy, Emocjonalny, Duchowy. 

W mojej książce "Obudź swoją Produktywność" poświęciłem jeden rozdział tematyce naszej energii. Bazuję tu na opracowanym przez Tonyego Schwartza modelu, który doskonale opisuje to o czym chcę powiedzieć.

W naszym życiu są 4 obszary związane z naszym dobrostanem, nazwane w tym modelu energiami. Jest to o tyle dobra analogia, że jeśli mówimy o energii to wiemy, że się ją zużywa i można ją podładować, trochę jak z bateriami. Nasze ciało i umysł potrzebują być ładowane regularnie, o czym często zapominamy w tych zaganianych czasach.

Czasami między jednym dniem a drugim nie znajdujemy chwili na oczyszczenie się i wyciszenie. Część z nas nie wie nawet, że takie modele istnieją, bo w szkole nas tego nie uczą, Więc skąd mamy to wiedzieć? Trzeba czytać, szukać i dopuszczać do siebie nowe rzeczy. Często na jogę i medytację Polacy patrzą jak na czarną magię i okultyzm. Nasza kultura jest specyficzna i warto się tematem zainteresować nie patrząc na innych. Rozwój osobisty zaczyna być modny również u nas, co jest dobrym symptomem i bardzo się cieszę, że tak się dzieje.

Image

Mam taką zasadę, że nie promuję niczego, dopóki sam tego nie spróbuję i nie przetestuję – dotyczy to zarówno nowych aplikacji, wskazówek dotyczących produktywności, czy też innych technik, jak chociażby medytacja.

I jako że od pewnego czasu obserwuję, jak pozytywnie wpływa to na moje życie, i że przyszedł czas, kiedy zaczyna to u mnie działać cuda, postanowiłem zaprosić ludzi, z którymi współpracuję, żeby również podzielili się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Kiedy się widzimy?

Pierwszy webinar

Środa 20.05.2020 godzina 20:00

.

Goście specjalni

...
...Trener personalny
Photographs are a way of preserving a moment in our lives for the rest of our lives.
Agnieszka Czajkowska-Wendorff
Agnieszka Czajkowska-WendorffPsycholog, Teraputa
Photographs are a way of preserving a moment in our lives for the rest of our lives.
Kamil Lizurej
Kamil LizurejTrener mentalny
Photographs are a way of preserving a moment in our lives for the rest of our lives.
...
...Creative Designer
Photographs are a way of preserving a moment in our lives for the rest of our lives.
Marta Bulik
Marta BulikCoach wellness
Uważa ciało i jego holistyczne znaczenie za najpiękniejsze narzędzie, jakie możemy wykorzystać w samopomocy, uleczaniu, dążeniu do równowagi i żrównoważonego życia. Kolejnym krokiem który chce zrealizować to studia psychoterapii ciała oraz szerzenie idei życia wellness oraz holistycznego przywództwa na szerszą skalę.
Host - Jakub Gromek
Host - Jakub GromekPan Produktywny
Autor książki "Obudź swoją Produktywność" - trener efektywności, skuteczności i ekosystemu Apple. Pokazuję jak można łączyć rolę męża, taty, pracownika, przedsiębiorcy i w tym wszystkim znaleźć czas dla siebie.

Czego dowiesz się z tego wydarzenia?

  • Jak lepiej zadbać o swoje zdrowie pod kątem wszystkich jego obszarów;
  • Dostaniesz gotowe rozwiązania do wdrożenia i zrobienia w domu;
  • Wiedza przekazana przez ekspertów w swoich dziedzinach;
  • Czasy są trudne, dlatego ważne, aby zadbać o swój dobrostan;
  • W szkole nie uczą nas jak radzić sobie z trudami życia, a na webinarach pokażemy kilka metod i technik jak można to zrobić.
Image
.

Masz pytanie? Napisz.

Imię i nazwisko

Twój Email

Temat

Twoja wiadomość