fbpx

Chcesz wycisnąć ze swoich urządzeń maksimum i działać jeszcze szybciej?

 • Masz Mac, ale nie bardzo wiesz jak go używać?
 • Niby ładnie wygląda, ale Windows był jakiś lepszy?
 • Może chcesz zwiększyć produktywność swojej pracy?
 • A może po prostu poznać funkcje, które pomogą Ci zrobić więcej?
 • Masz iPhone lub iPad, ale to nie gra z Twoim Macbookiem?
 • A może zastanawiasz się czy Mac jest dla Ciebie? Czy warto w niego zainwestować i czy poradzisz sobie z jego obsługą?
Jeżeli na któreś z pytań odpowiedziałeś TAK – to, to szkolenie jest dla CIEBIE. Na nim również:

Poznasz narzędzia, które pomogą Ci stać się bardziej produktywną i skuteczną osobą!

 • Czy masz problem z natłokiem zadań?
 • Zapominasz o spotkaniach i tym co miałeś zrobić?
 • Może często gubisz notatki, które zrobiłeś gdzieś na kartce?
 • Jesteś masz problem z umówieniem spotkania, bo wszyscy są ciągle zajęci, a znalezienie terminu w zespole graniczy z cudem?
 • Wreszcie, jeśli nie masz problemu z powyższym, to dowiesz się o kilku narzędziach, których nie znajdziesz na innym szkoleniu!
 • Podniosę twoją produktywność z wykorzystaniem narzędzi na zupełnie inny poziom!
 • Czas skończyć z milionem kolorowych karteczek i list papierowych!

Warsztaty obejmują między innymi:

 • Poznanie systemu MacOS – jego konfigurację i dostrojenie
 • Ustawienia systemowe, omówione po kolei
 • Najbardziej przydatne skróty klawiszowe i gesty gładzika
 • Finder – przeglądanie zawartości Maca
 • Programy systemowe w macOS Catalina – czyli czym jest ekosystem Apple?
 • Przeglądarka Safari vs Chrome
 • Kalendarz – bez tego ani rusz dalej!
 • Budowa workflow narzędzi z wykorzystaniem Todoist, Notion/Evernote oraz innych.
 • Omówienie problemów uczestników- sesja live w trakcie warsztatu.
 • Rozwiązanie problemów oraz poznanie i polubienie ekosystemu!

To wszystko i jeszcze więcej możesz zrobić ze mną na warsztacie stacjonarnym w Warszawie.

Zastanawiasz się może dlaczego postanowiłem stworzyć ten warsztat, z obsługi systemu MacOS oraz ekosystemu Apple? Odpowiedź znajdziesz w moim bio:

Jakub Gromek

Pracuję w sprzedaży i jestem niezwykle skuteczny biznesowo. Od wielu lat zajmuję się produktywnością i efektywnością osobistą. Napisałem o tym książkę pod tytułem „Obudź swoją produktywność”. Będąc partnerem dla mojej narzeczonej, ojcem dwóch wspaniałych córek i aktualnie mimo pracy na etacie oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej, znajduję czas na regularne treningi sportowe, wolontariat w organizacjach non-profit, czy studia i rozwój osobisty. Pomiędzy moimi codziennymi zadaniami współpracuję również z Kamila Rowińską, uznaną autorką 8 książek, coachem biznesu i trenerką, która od lat występuję na scenie. Od 2018 roku występuję również z nią na jednej scenie. To wszystko godzę ze sobą śpiąc 7 godzin dziennie, bo wiem jak bardzo ważna jest regeneracja i odpoczynek!

Jak widzisz, da się osiągać sukcesy, trzeba tylko je zaplanować i egzekwować bez wymówek!

Przez ostatnie blisko już 10 lat pracuje z urządzeniami Apple. Uwielbiam ten ekosystem, wymianę danych pomiędzy urządzeniami, ten bezproblemowy interfejs. Mówią o mnie, że jako osoba bardzo narzędziowa można mnie śmiało nazywać ekspertem ds. produktywności.

Jestem certyfikowanym konsultantem i jak nikt inny pomagam korzystać z aplikacji Evernote na zaawansowanym poziomie.

Od 2019 dołączyłem również do grona Notion Pros – czyli osób, które pomagają wystartować z narzędziem jakim jest Notion. Jest to nowe spojrzenie na tego typu aplikację – ten kombajn ma w sobie wszystko, a społeczność, którą buduję w okół niej jest cudowna!

To nie wszystko, bo narzędzi będzie więcej, wszystko po to, aby twoja efektywność wzrosła 10 razy – w końcu zbudujemy system, który pomoże Ci ogarnąć się w tym zwariowanym świecie!


Czy MacOS jest trudny?

Od lat obserwuję pewien fenomen, wielu użytkowników MacOS nie korzysta z jego w funkcji nawet w 15%. Kiedy pokazuje im niektóre z nich, oni wtedy otwierają oczy ze zdumienia. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki, a jednak dla nich to była wiedza tajemna.

Poza samym użytkownikiem MacOS pomogę ci zbudować twoje workflow z wykorzystaniem innych narzędzi, wszystko po to, aby zwiększyć twoja skuteczność.

Oszczędzi ci to czas, a wiadomo że czas to pieniądz, dlatego w dzisiejszych czasach sprawna praca z komputerem jest tak ważna. Ten dzień poświęcimy wspólnie na instalacji, konfiguracji, dostrajaniu i budowaniu twojego idealnego workflow. Integracje i podłączenie innych systemów i aplikacji.

Dla kogo jest ten warsztat?

Ten warsztat jest dedykowany dla osób posiadających już MacBooka lub iMac (tak ze swoją stacjonarka też możesz przyjść!) i będzie przeprowadzony na waszym sprzęcie! Nie będzie teorii i robienia notatek tylko praca na żywym organizmie. Dostaniesz gotowe rozwiązania, przydatne materiały, dostroimy i ogarniemy twój pulpit. Tutaj nauczysz się jakie MacOS (i nie tylko!) ma możliwości i co można z nim zrobić.


A może nie masz Maca?

Teraz uwaga! Jeśli nie masz laptopa z nadgryzionym jabłkiem, ale czujesz, że to coś dla Ciebie mam świetną wiadomość! Możesz przejść przez cały warsztat na mojej maszynie! Mam przygotowany MacBook Pro, który będzie dedykowany dla 1 osoby, która będzie miała ochotę przyjść i sprawdzić czy to ma sens. Na koniec dnia, jeśli zdecydujesz się do pozostania na dotychczasowym systemie, to twoja decyzja. Jednak na szkoleniu zobaczysz, że system nie gryzie, a część „dobrych praktyk” można przenieść również na Windows. Poznasz aplikacje, które podniosą twoją produktywność, a działają również na innych systemach operacyjnych, dlatego już teraz mówię Ci, że warto! Niestety, przyjście z dowolnym laptopem z system Microsoft Windows lub Linux mija się z celem, bo będziemy przez większość dnia dostrajać nasz system – to warsztat dla „Makowców” 🙂 Przykro mi!

Agenda warsztatu

Prosimy o wczesne przybycie w celu rejestracji i zajęcia najlepszego dla siebie miejsca. Miejsca nie są numerowane. Nie wysyłamy biletów elektronicznych ani fizycznych. Mamy listę gości, wpuszczamy osoby na niej obecne, które zakupiły swoje miejsce na tej stronie.

Bloki godzinowe:

9.00 – 10.00 REJESTRACJA (wystarczy okazać dowód tożsamości)

10:00-11:30 MODUŁ SZKOLENIOWY

11:30-12:00 PRZERWA KAWOWA

12:00-14:00 MODUŁ SZKOLENIOWY

14:00-15:00 PRZERWA OBIADOWA

15:00-16:30 MODUŁ SZKOLENIOWY

16:30-16:45 PRZERWA KAWOWA

16:45-18:00 MODUŁ SZKOLENIOWY


Cena

Cena warsztatu wynosi 1 470,00 zł brutto (istnieje możliwość wystawienia Faktury VAT). Lunch nie jest wliczony w cenę szkolenia.

Wybierz odpowiedni dla Ciebie termin i kup bilet 

Miejsce

Warsztat odbędzie się w Warszawie, dokładna lokalizacja zostanie wysłana do zarejestrowanych uczestników.

Ankieta

Przygotowałem anonimową ankietę, gdzie znajdziesz kilka pytań o Twój ekosystem – chciałbym lepiej zrozumieć z czym się mierzysz, jakie masz potrzeby i czego chcesz się nauczyć w trakcie takiego warsztatu. Będzie to dla mnie niezwykle pomocne pod kątem przygotowania odpowiedniego materiału. Anonimowa ankieta

Masz pytanie?

Aby zadać pytanie odnośnie tego szkolenia napisz: kontakt@jakubgromek.pl