fbpx

Opanuj sprawdzone metody i realizuj wszystko co zaplanujesz!

 • Czy zdarza Ci się, że dzień mija a Ty nie zrealizowałeś wszystkich zadań?
 • Przytłacza Cię zbyt duża lista rzeczy do zrobienia i nie wiesz, w co włożyć ręce?
 • Chciałbyś nauczyć się zarządzania sobą w czasie?
 • Czujesz, że mógłbyś jeszcze efektywniej wykorzystać czas, ale nie wiesz, jak zacząć?

Jeśli tak, zapraszam Cię na moje autorskie szkolenie, na którym pokażę Ci, jak robić zaplanowane rzeczy i to na wysokim poziomie!

Szkolenie, na którym nauczysz się m.in.:

 • Wyznaczać cele oraz priorytety,
 • Planowania swojej pracy,
 • Dowiesz się o zarządzaniu swoją energią
 • Delegowania zadań oraz egzekwowania wyników,
 • Poznasz techniki oszczędzania czasu,
 • Pokażę Ci jak działać skutecznie
 • Powiem Ci dlaczego motywacja jest dobra na początku a dyscyplina i konsekwencja dowiozą Cię do celu
 • Wielozadaniowość – mit czy jednak nie?

Nie zwlekaj i dołącz do osób, które już zainwestowały w swoje kompetencje!

Poznasz narzędzia, które pomogą Ci stać się bardziej produktywną i skuteczną osobą!

 • Czy masz problem z natłokiem zadań?
 • Zapominasz o spotkaniach i tym co miałeś zrobić?
 • Może często gubisz notatki, które zrobiłeś gdzieś na kartce?
 • Jesteś masz problem z umówieniem spotkania, bo wszyscy są ciągle zajęci, a znalezienie terminu w zespole graniczy z cudem?
 • Wreszcie, jeśli nie masz problemu z powyższym, to dowiesz się o kilku narzędziach, których nie znajdziesz na innym szkoleniu!
 • Podniosę twoją produktywność z wykorzystaniem narzędzi na zupełnie inny poziom!

Kto poprowadzi szkolenie?

Jakub Gromek

Pracuję w sprzedaży i jestem niezwykle skuteczny biznesowo. Od wielu lat zajmuję się produktywnością i efektywnością osobistą. Jestem ojcem dwóch pięknych córek, partnerem dla mojej narzeczonej i aktualnie mimo pracy na etacie oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej, znajduję czas na regularne treningi sportowe, wolontariat w organizacjach non-profit, czy szkolenia i rozwój osobisty. To nie wszystko, bo w tym roku odbędzie się premiera mojej książki związanej również z tą tematyką. Pomiędzy moimi codziennymi zadaniami współpracuję również z Kamila Rowińską, uznaną autorką 7 książek, coachem biznesu i trenerką, która od lat występuję na scenie. Od 2018 roku występuję również z nią na jednej scenie. To wszystko godzę ze sobą śpiąc 7 godzin dziennie, bo wiem jak bardzo ważna jest regeneracja i odpoczynek!

Jak widzisz, da się osiągać sukcesy, trzeba tylko je zaplanować i egzekwować bez wymówek!

Mówią o mnie, że jako osoba bardzo narzędziowa można mnie śmiało nazywać ekspertem ds. produktywności. Jestem certyfikowanym konsultantem i jak nikt inny pomagam korzystać z aplikacji Evernote na zaawansowanym poziomie, dlatego bardzo szczegółowo omawiam jej zalety, i funkcje.

To nie wszystko, bo narzędzi będzie więcej, wszystko po to, aby twoja efektywność wzrosła 10 razy!

Jedyna taka okazja!

Dziś zapraszam Ciebie na moje autorskie szkolenie. Będziesz pierwszą osobą, która będzie miała okazję wziąć w nim udział. Będzie to jedyna taka okazja, która nie powtórzy się kolejny raz. Masz wyjątkową szansę wziąć w nim udział i dać mi informację zwrotną i wpłynąć na to jak to szkolenie będzie wyglądało w przyszłości.

Dodatkową wartością, po tym szkoleniu będzie możliwość przystąpienia do grupy na Facebook, gdzie spotykamy się w  produktywnej i efektywnej społeczności. Wymieniamy się technikami oraz tym co można zrobić, aby być jeszcze bardziej efektywnym!

Co muszę zrobić, aby wziąć udział w tym wydarzeniu?

Zaplanowałem tylko 50 miejsc na to pierwsze szkolenie. Jego koszt to jedynie 100 zł. Ta kwota nie służy pomnażaniu mojego majątku, ma za zadanie zmobilizować Ciebie do przyjścia na nie. Czy wiesz, że niezależnie od wartości jaką dostaniesz, to motywacja do przyjścia na szkolenie płatne jest 5 razy wyższa niż na to samo szkolenie za darmo?

Właśnie dlatego kosztuje tylko tyle. Ta kwota przełamuje pewną barierę psychologiczną, a ja naprawdę chcę się z Tobą spotkać. Ponieważ przewidziałem tylko 50 miejsc, chciałbym, aby wszystkie krzesła były zajęte, dlatego zamierzam zrobić wszystko, abyśmy się spotkali!

Mam też dla Ciebie dodatkową propozycję, jeśli chciałbyś, abym w szkoleniu odnosił się również do Twoich realiów oraz problemów z jakimi się borykasz, wypełnij poniższą ankietę. Pozwoli mi ona lepiej przygotować się do tego warsztatu i zrozumieć Twoje wyzwania w zarządzaniu sobą w czasie.

Ankieta jest anonimowa i znajduje się ❗ tutaj

Ponadto wymagam otwartości, entuzjazmu i pozytywnego nastawienia!

Kiedy?

Termin to piątek 12 kwietnia 2019 roku. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie – ostateczna lokalizację prześlę do osób, które się zarejestrują i opłacą szkolenie.

Godziny w jakich odbędzie się szkolenie to 9.30 – 18.00. Przewidziane są 2 przerwy kawowe, na których zapewniam wodę i ciepłe napoje oraz godzinna przerwa na obiad (lunch we własnym zakresie).

Decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłat na konto.

UWAGA!

Dla wszystkich osób, które zarejestrują się i dokonają wpłaty do 31.03.2019 przewidziałem dodatkowo rabat wysokości 50%! Dlatego nie czekaj, zapewnij sobie miejsce już dziś i zap!łać za to szkolenie 50zł! Ta okazja ma miejsce tylko raz i nigdy więcej nie będzie powtórzona!

Rejestracja

Aby zgłosić chęć wzięcia udziału w szkoleniu należy wypełnić formularz

Informacje do przelewu:
Jakub Gromek
42 1050 1894 1000 0097 0143 5084 (ING BANK)
Tytuł przelewu: „Szkolenie – imię i nazwisko”