fbpx
Image

Obudź swoją produktywność, to książka. dzięki której zaczniesz planować swoje życie i zapanujesz nad chaosem wokół siebie. Poznasz przepisy na zwiększenie swojej życiowej energii! Nauczysz się omijać pułapki, czyhające za każdym rogiem, które rozpraszają Twoją uwagę. Zaczniesz podążać do celu.

Opis produktu

Książka Obudź swoją produktywność pomoże Ci:

  1. Rozpocząć świadome planowanie.

  2. Znaleźć motywacje.

  3. Utrzymać dyscyplinę i konsekwencję w działaniu.

  4. Zadbać o swoją energię, nie tylko tę fizyczną.

  5. Uporządkować otoczenie.

  6. Lepiej zarządzać sobą w czasie.

  7. Zwiększyć efektywność działań.

  8. Wykorzystać narzędzia, które masz w swoim smartfonie.

Przeczytaj książkę i zacznij stosować wskazówki w działaniu. Pozwól sobie na życie zgodnie ze swoimi marzeniami, bez ciągłej frustracji i stresu. 


Książka zawiera 207 stron bardzo konkretnej treści wraz z przykładami i historiami z życia, które zobrazują Ci, jak kiedyś żyłem i co mi pomogło, aby żyć tak jak teraz. Już po lekturze wstępu dowiesz się, jak kluczową rolę odgrywa produktywność w życiu i jak jej brak lub obecność wpływa na jakość jego różnych obszarów.

W książce znajdziesz miejsce na wykonanie ćwiczeń. To będą Twoje pierwsze kroki, które uczynisz w kierunku bycia produktywną osobą. Przygotowane zostały też podsumowania tego, o czym była mowa w rozdziale, aby pomóc Ci efektywniej wdrażać to, o czym czytasz. Zobaczysz również mnóstwo motywujących cytatów opracowanych graficznie tak, aby utrwaliły się bardziej w Twojej pamięci. 

Spis treści książki Obudź swoją produktywność:

Wprowadzenie.

✔ Czas ucieka.

✔ Energia – jak ładować baterie?

Dyscyplina i konsekwencja.

Planowanie.

Motywatory.

Zarządzanie sobą w czasie.

Delegowanie.

Produktywność totalna.

Tata w pracy i po pracy.

Wielcy tego świata.

Narzędzia.

Zakończenie.

Zainwestuj w swoje życie, w zrealizowanie planów i spełnienie marzeń. Daj sobie szansę na opanowanie chaosu, więcej wolnego czasu i mniej stresu w życiu.

Tak wyglądał proces druku

Image
Image
Image
Drukarnia

Opinie czytelników

O autorze

thumbnail for site

Jakub Gromek

Pracuję w sprzedaży i jestemniezwykle skuteczny biznesowo. Od wielu lat zajmuję się produktywnością i efektywnością osobistą. Jestem partnerem i ojcem dwóch wspaniałych córek. Aktualnie poza pracą na etacie oraz prowadzeniem własnej działalności gospodarczej regularnie ćwiczę, studiuje i angażuje się w rozwój osobisty. 

Dodatkowo współpracuje również z Kamilą Rowińską prowadząc moduł na jednym z jej szkoleń.

Sypiam 7 godzin dziennie, bo wiem, jak istotne są regeneracja i odpoczynek. Ty, podobnie jak Ja, możesz pogodzić wiele ról, świadomie zaplanować swoje życie i poczuć szczęście w trakcie realizowania swoich zamierzeń. Ta książka Ci w tym pomoże.

Bycie efektywnym to kluczowa kompetencja. Dobra organizacja to nie tylko domena ludzi sukcesu. Pracodawcy coraz częściej wymagają samodzielności, inicjatywy i działania. Ważne jest jednak, żeby na każdym szczeblu skupiać się na tym, co ważne, a nie na tym żeby zrobić jak najwięcej. Jakość znów zaczyna być w cenie, dlatego opracowanie planu i koncepcji długofalowej po prostu się opłaca.

W dobie automatyzacji, ginących zawodów, które jeszcze kilka lat temu były powszechne warto zastanowić się nad sobą. Nikt nie wie, jak będzie wyglądał świat za 10 czy 20 lat, ale jedno jest pewne. Ludzie, którzy są efektywni i skuteczni w działaniu zawsze znajdą miejsce dla siebie.

UWAGA! 2 w 1! Kupując książkę, DOSTAJESZ E-BOOK GRATIS!

.button { border: none; color: white; padding: 12px 25px; text-align: center; text-decoration: none; display: inline-block; font-size: 16px; margin: 4px 2px; cursor: pointer; } .button1 {background-color: #16D03E;} /* Green */ .button1:hover { background-color: #16D03E;
.button { border: none; color: white; padding: 12px 25px; text-align: center; text-decoration: none; display: inline-block; font-size: 16px; margin: 4px 2px; cursor: pointer; } .button1 {background-color: #16D03E;} /* Green */ .button1:hover { background-color: #16D03E;
Image
var ml_webform_2074898 = ml_account('webforms', '2074898', 'e2p2j8', 'load'); ml_webform_2074898('animation', 'fadeIn'); (function(m,a,i,l,e,r){ m['MailerLiteObject']=e;function f(){ var c={ a:arguments,q:[]};var r=this.push(c);return "number"!=typeof r?r:f.bind(c.q);} f.q=f.q||[];m[e]=m[e]||f.bind(f.q);m[e].q=m[e].q||f.q;r=a.createElement(i); var _=a.getElementsByTagName(i)[0];r.async=1;r.src=l+'?v'+(~~(new Date().getTime()/1000000)); _.parentNode.insertBefore(r,_);})(window, document, 'script', 'https://static.mailerlite.com/js/universal.js', 'ml'); var ml_account = ml('accounts', '1507078', 'u9w1x5x6v6', 'load');