fbpx
Jakub Gromek – Pan Produktywny

Pracuję w sprzedaży i jestem niezwykle skuteczny biznesowo. Od wielu lat zajmuję się produktywnością i efektywnością osobistą. Jestem partnerem dla mojej narzeczonej i ojcem dwóch wspaniałych córek. Aktualnie mimo pracy na etacie oraz prowadzenia własnej działalności gospodarczej, znajduję czas na regularne treningi sportowe, wolontariat w organizacjach non-profit, czy szkolenia i rozwój osobisty. To nie wszystko, bo w tym roku odbędzie się premiera mojej książki związanej również z tą tematyką. Pomiędzy moimi codziennymi zadaniami współpracuję również z Kamila Rowińską, uznaną autorką 8 książek, coachem biznesu i trenerką, która od lat występuję na scenie. Od 2018 roku występuję również z nią na jednej scenie. To wszystko godzę ze sobą śpiąc 7 godzin dziennie, bo wiem jak bardzo ważna jest regeneracja i odpoczynek!

Jak widzisz, da się osiągać sukcesy, trzeba tylko je zaplanować i egzekwować bez wymówek!

Przez ostatnie blisko już 10 lat pracuje z urządzeniami Apple. Uwielbiam ten ekosystem, wymianę danych pomiędzy urządzeniami, ten bezproblemowy interfejs. Mówią o mnie, że jako osoba bardzo narzędziowa można mnie śmiało nazywać ekspertem ds. produktywności.

Jestem certyfikowanym konsultantem i jak nikt inny pomagam korzystać z aplikacji Evernote na zaawansowanym poziomie, dlatego bardzo szczegółowo omawiam jej zalety, i funkcje.

Od 2019 dołączyłem również do grona Notion Pros – czyli osób, które pomagają wystartować z narzędziem jakim jest Notion. Jest to nowe spojrzenie na tego typu aplikację – ten kombajn ma w sobie wszystko, a społeczność, którą buduję w okół niej jest cudowna!

To nie wszystko, bo narzędzi będzie więcej, wszystko po to, aby twoja efektywność wzrosła 10 razy – w końcu zbudujemy system, który pomoże Ci ogarnąć się w tym zwariowanym świecie!