fbpx

Certyfikowana nauczycielka jogi (750RYT Yoga Alliance) z ponad 1000h szkoleń nauczycielskich odbytych w Indiach, na Bali i w Europie, zarówno z jogi jak i z embodiment (głęboka praca ze świadomością ciała). Ukończyła roczną szkołę Coachingu Wellness w systemie Real Balance (USA) i jest w trakcie certyfikacji ICF.  Jako coach wellness pracuje z klientami pomagając im w powrocie do świadomego życia, oferując kompleksowe podejście łączące jogę, coaching wellness, medytację, oddech i pracę ze świadomością ciała. Fascynuje ją sfera psychoterapii ciała oraz tego jak nasza świadomość ciała wpływa na holistyczne przywództwo zarówno na poziomie lokalnym jak i globalnym (holistic leadership)

 Jej miłość do filozofii wellness zrodziła się 12 lat temu, gdy zetknęła się z depresją po stracie bliskiej osoby. Joga i wellness pomogły jej w odzyskaniu równowagi oraz zrozumieniu siebie i własnych emocji. Dziś dzieli się tą wiedzą z innymi. Na co dzień mieszka i pracuje w Brukseli. Absolwentka Dziennikarstwa oraz Latynoamerykanistyki na UJ, przez wiele lat pracowała w Komisji Europejskiej, Parlamencie Europejskim oraz NGOs. To właśnie te lata kariery pokazały jej, jak brak świadomości siebie oraz ciała, wpływa na podejmowane decyzje.Jej fascynacją jest holistyczne przywództwo, w którym widzi olbrzymią szansę na globalne zmiany.

Po zakończeniu kariery w Komisji Europejskiej zajęła się swoimi największymi pasjami na 100%: łączy coaching wellness z jogą, jej terapeutycznymi aspektami oraz świadomością ciała, tak aby poprzez zbudowanie świadomości ciała i siebie, pomóc ludziom odnaleźć równowagę.  Podczas rocznej jogowej podróży po świecie uczyła w Nikaragui, na Kostaryce, w Laosie, Kambodży i Filipinach. Uważa ciało i jego holistyczne znaczenie za najpiękniejsze narzędzie, jakie możemy wykorzystać w samopomocy, uleczaniu, dążeniu do równowagi i żrównoważonego życia. Kolejnym krokiem który chce zrealizować to studia psychoterapii ciała oraz szerzenie idei życia wellness oraz holistycznego przywództwa na szerszą skalę.