fbpx

Weź udział w konkursie i wygraj jedną z 3 rewelacyjnych nagród!

Lubisz książki o rozwoju osobistym? Czytałeś już „Obudź swoją produktywność”? A może lektura mojej książki dopiero przed Tobą?

Postanowiłem zapewnić Ci dodatkowy zastrzyk motywacji!

„Obudź swoją produktywność”, to książka, dzięki której zaczniesz planować swoje życie i zapanujesz nad chaosem wokół siebie. Poznasz przepisy na zwiększenie swojej życiowej energii! Nauczysz się omijać pułapki, czyhające za każdym rogiem, które rozpraszają Twoją uwagę. Zaczniesz podążać do celu.

A, jako że uwielbiam motywować innych do działania, pomyślałem, że zorganizuję konkurs, który zachęci Cię nie tylko do lektury, ale również – dzięki super nagrodom – do inwestycji w Twój rozwój osobisty!

Weź udział w konkursie, przeczytaj moją książkę i pozwól sobie na życie zgodnie ze swoimi marzeniami! I do tego wygraj świetne nagrody, w tym kolację ze mną i pozostałymi laureatami!

Gotów, żeby poznać więcej szczegółów?

KIEDY?

Konkurs trwa od 6.11.2020 do 22.11.2020 do godziny 23:59.

Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 25.11.2020.

Laureaci nagród zostaną ogłoszeni w osobnym poście na Instagramie (nazwa profilu w kanale Instagram) w przeciągu trzech dni roboczych od zakończenia konkursu.

CO TRZEBA ZROBIĆ?

Zrób zdjęcie z książką „Obudź swoją Produktywność” i odpowiedz na pytanie „Co dała Ci książka „Obudź swoją Produktywność” I jakie lekcje z niej wyciągasz?”.

CO DALEJ?

Oto co musisz zrobić:

  • Zamieść zdjęcie wraz z odpowiedzią na pytanie na swoim koncie na Instagramie.

UWAGA: Oznacz w poście: @panproduktywny_pl i #obudzswojaproduktywnosc – inaczej Cię nie znajdę 🙂

  • Upewnij się, że obserwujesz mój profil na Instagramie:

@panproduktywny_pl

  • Polub post konkursowy: [adres]
  • Oznacz w komentarzu 3 znajomych, którzy powinni obserwować profil @panproduktywny_pl.
  • Udostępnij ten post na swoim Insta Story (oznacz:

@panproduktywny_pl i #obudzswojaproduktywnosc.

To wszystko!

Czas na przesyłanie zgłoszeń i publikowanie zdjęć mija 22.11.2020 r. o godz. 23:59 czasu środkowoeuropejskiego.

Odpowiedz, jakie wskazówki wykorzystasz, żeby zwiększyć swoją produktywność i wygraj rewelacyjne nagrody!

To co, pewnie chcesz wiedzieć, co to za nagrody? 😉

NAGRODY, KTÓRE MOŻESZ OTRZYMAĆ:

III miejsce – Konsultacje coachingowo-mentoringowe ze mną o wartości 1 500 zł

  • Pięć godzin konsultacji, podczas których będziesz mógł omówić ze mną najróżniejsze kwestie, związane z produktywnością, rozwojem osobistym, organizacją i zarządzaniem sobą w czasie oraz o produktywnym wykorzystaniu narzędzi. Konsultacje mogą odbyć się stacjonarnie w Warszawie lub zdalnie, w terminie do końca czerwca 2021 roku.

II miejsce – Warsztat do wyboru: „Wyciśnij soki ze swoich jabłek” lub szkolenie zarządzania sobą w czasie

  • Oferuję Ci udział w jednym z moich dwóch autorskich warsztatów, które odbędą się w 2021 roku. Chcę dać Ci możliwość wyboru tego, na czym obecnie najbardziej Ci zależy – na optymalizacji Twojej pracy przy użyciu narzędzi Apple lub na lepszym zarządzaniu sobą i swoimi celami w czasie. Będziesz mógł wybrać jeden termin szkolenia w Warszawie, w okresie 01.2021 – 12.2021.

I miejsce – 2 wybrane warsztaty („Wyciśnij soki ze swoich jabłek” lub szkolenie zarządzania sobą w czasie)

  • Oferuję Ci udział w dwóch moich autorskich warsztatach, które odbędą się w 2021 roku. Chcę w jak najlepszy sposób wspomóc Cię w Twoich produktywnych działaniach – zarówno w optymalizacji Twojej pracy przy użyciu narzędzi Apple, jak i w lepszym zarządzaniu sobą i swoimi celami w czasie. Będziesz mógł wybrać dwa terminy szkolenia w Warszawie, w okresie 01.2021 – 12.2021.

Ponadto wszyscy laureaci zostaną zaproszeni na kolację wraz ze mną, podczas której będziecie mogli na żywo porozmawiać ze mną na wszelkie tematy – produktywne i nie tylko 😉

Zanim przystąpisz do konkursu, przeczytaj Regulamin.

To co, książki i aparaty w dłoń! Powodzenia! 🙂 #noexcuses